Szekszárdi rendelőnkbe keressük új munkatársunkat

ÁPOLÓ

pozícióba.

Feladatok, amelyek az új munkatársra várnak:

  • Az orvosi munka folyamatos segítése a rendelőben + szükség esetén vérvétel
  • Rendelői eszközök használata (EKG, hallásvizsgáló, spirométer stb.)
  • Ügyfelekhez kijárás céges autóval egyéb egészségügyi szempontú feladatok ellátása kapcsán
  • A foglalkozás-egészségügyi kartonok rögzítése számítógépes programba (MEDITOR programot használunk)
  • Egyéb egészségügyi adminisztrációs feladatok
  • előjegyzések kezelése
  • e-mail-en, telefonon kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ügyfélcentrikus, segítő kommunikáció

Ahogy az ideális pályázót elképzeljük:

  • Minimum 3 év rendelői vagy kórházi ápolói, nővéri tapasztalata van
  • Középfokú egészségügyi végzettség valamelyikével rendelkezik az alábbiak közül:
  • OKJ 54 ápoló;
  • OKJ 55 ápoló;
  • HID ápoló;
  • Foglalkozás-egészségügyi szakápoló;
  • Körzeti közösségi ápoló;
  • általános ápoló (5 0913 03 01)
  • gyakorló ápoló (5 0913 03 04)
  • Érvényes MESZK tagsága és érvényes működési engedélye van
  • B jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezik
  • Gyakorlott felhasználói számítógépes ismeretekkel bír (Word, Excel, levelezőrendszer)

Előnyt jelent:

  • Foglalkozás-egészségügyi ápolói tapasztalat
  • Szükséges készségek a hatékony munkavégzéshez:
  • Magas empátia, kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélcentrikus, szolgáltatói hozzáállás
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kollegialitás, csapatban való gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önállóság

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú, 1 műszakos, stabil munkahely
  • Teljes állás, alkalmazotti jogviszony (nem egészségügyi szolgálati jogviszony)
  • 40 órás munkahét, napi 8 órás munkarend: Hétfő-Péntek: 08:00-16:00
  • Korszerű, kompletten felszerelt rendelő
  • Változatos feladatok
  • Családias csapat (4 orvos, 3 ápoló)

Munkavégzés helye: Szekszárd

Jelentkezés módja: Önéletrajz elküldésével a job@salio.hu e-mail címre várjuk a jelentkezéseket

Híreink

Blog

Munkahelyi elsősegély

Mit kell biztosítania a munkáltatónak a munkahelyi elsősegélynyújtáshoz? Talán egyértelműnek tűnik a kérdés, mégis érdemes tisztában lennünk azzal, hogy kinek milyen kötelezettségei vannak. Összegyűjtöttük, hogy mire kell figyelniük. Olvassák el a témához kapcsolódó blogbejegyzésünket az alábbi linken! Részletek

A telephelyen belüli közlekedés szabályai

Ismeri a telephelyen belüli közlekedés szabályait? Összegyűjtöttük, hogy mire kell figyelniük! Olvassák el a témához kapcsolódó blogbejegyzésünket az alábbi linken!
Részletek

A munkahelyeken alkalmazandó biztonsági és egészségvédelmi táblák (jelzések, jelek)

A munkáltatónak minden szükséges intézkedést meg kell tennie a munkavállalók biztonságának és egészségének védelmében, beleértve a foglalkozási kockázatok megelőzését, a tájékoztatást és oktatást, valamint a szükséges szervezési intézkedéseket és a munkavégzéshez a szükséges eszközök biztosítását. Részletek