munkatársat keresünk a szekszárdi irodánkba

MUNKAVÉDELMI TANÁCSADÓ

pozícióba.

Feladatok, amelyek az új Munkatársra várnak:

  • Munka- és tűzvédelmi tanácsadás, javaslatok kidolgozása
  • Munkaterületi szemlék elvégzése, majd azok dokumentálása
  • Szabályzatok és szakmai dokumentációk elkészítése
  • Munka-és tűzvédelmi oktatások, képzések megtartása
  • Munka- és üzemi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyvek elkészítése
  • Együttműködés a társosztályokkal, alvállalkozókkal, foglalkozás-egészségügyi orvosokkal, valamint a hatóságokkal

Ahogy az ideális Pályázót elképzeljük:

  • Minimum munkavédelmi technikusi végzettség
  • Tűzvédelmi előadói végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Szükséges készségek a hatékony munkavégzéshez:

  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Felelősségvállaló személyiség
  • Fejlett kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Alkalmazkodó és együttműködési képesség
  • Fejlődni vágyó, tanulékony személyiség

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, munkába járás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, kulcsos céges autó)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, „Mentor program”
  • Igényes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke

A jelentkezés módja:

Kérjük az önéletrajzokat az job@salio.hu e-mailcímre küldjék!

Híreink

Munkavédelmi és/vagy Tűzvédelmi oktatás online

Tisztelt Érdeklődők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy amennyiben nem rendelkeznek érvényes Munkabiztonsági és tűzvédelmi szolgáltatásokra vonatkozó megbízási szerződéssel (az Ergonom Kft-vel), melynek része a Munkavédelmi és/vagy Tűzvédelmi oktatás megtartása, akkor 2021.06.14-től adott a lehetőség számukra, hogy a Munkavédelmi és/vagy Tűzvédelmi oktatást online formában igénybe vegyék.

Ez a fajta képzésünk "zárt", vagyis nincs meghirdetett képzési időpont, a Megrendelővel a megrendelést (díjfizetést) követően állapodunk meg a képzés időpontjában. Részletek

Tájékoztatás a veszélyhelyzet alatti működésünkről

A veszélyhelyzet továbbra is fennáll, ezért a Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatásunk igénybevétele előtt, kérjük olvassa el al az alábbi tájékoztatásunkat!

Együttműködésüket előre is köszönjük! Részletek

TÁJÉKOZTATÁS szekszárdi 13. számú háziorvosi körzet betegi részére

Az Ergonom Kft., mint a szekszárdi 13. számú háziorvosi praxis üzemeltetője eleget téve a Tolna Megyei Kormányhivatal kérésének tájékoztatja betegeit, hogy amennyiben még nem regisztráltak az oltásra, azt lehetőségük szerint tegyék meg az alábbi oldalon.
Részletek

Blog

Mi a különbség a munkavédelmi képviselő és a munkavédelmi szakember között?

Mi a különbség a munkavédelmi képviselő és a munkavédelmi szakember között? Olvassák el a témához kapcsolódó blogbejegyzésünket! Részletek

Mit jelent az, hogy a munkavállalónak munkára képes állapotban kell megjelennie, és ezt hogy ellenőrizheti a munkáltató?

Mit jelent a munkára képes állapot? Mit ír elő a törvény, és milyen kötelezettségei vannak a munkáltatónak és a munkavállalónak? Összegyűjtöttük, hogy mire kell figyelniük. Olvassák el a témához kapcsolódó blogbejegyzésünket az alábbi linken! Részletek

Munkavédelmi ellenőrzés - mikor és hogyan kell rá sort keríteni?

Az egészséges és biztonságos munkavégzés érdekében a munkáltató köteles ellenőrzéssel rendszeresen meggyőződni arról, hogy a munkakörülmények megfelelnek-e a követelményeknek, a munkavállalók ismerik, ill. megtartják-e a rájuk vonatkozó rendelkezéseket.
Összegyűjtöttük, hogy mire kell figyelniük. Olvassák el a témához kapcsolódó blogbejegyzésünket! Részletek