Álláshirdetés: MUNKAVÉDELMI TANÁCSADÓ - Szekszárd

munkatársat keresünk a szekszárdi irodánkba

MUNKAVÉDELMI TANÁCSADÓ

pozícióba.

Feladatok, amelyek az új Munkatársra várnak:

  • Munka- és tűzvédelmi tanácsadás, javaslatok kidolgozása
  • Munkaterületi szemlék elvégzése, majd azok dokumentálása
  • Szabályzatok és szakmai dokumentációk elkészítése
  • Munka-és tűzvédelmi oktatások, képzések megtartása
  • Munka- és üzemi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyvek elkészítése
  • Együttműködés a társosztályokkal, alvállalkozókkal, foglalkozás-egészségügyi orvosokkal, valamint a hatóságokkal

Ahogy az ideális Pályázót elképzeljük:

  • Minimum munkavédelmi technikusi végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Tűzvédelmi előadói végzettség előnyt jelent

Szükséges készségek a hatékony munkavégzéshez:

  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Felelősségvállaló személyiség
  • Fejlett kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Alkalmazkodó és együttműködési képesség
  • Fejlődni vágyó, tanulékony személyiség

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, munkába járás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, kulcsos céges autó)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, „Mentor program”
  • Igényes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke

A jelentkezés módja:

Kérjük az önéletrajzokat az allashirdetes@ergonom.hu e-mailcímre küldjék!

Híreink

Munkavédelmi (munkabiztonsági) szakképesítéssel rendelkező személy foglalkoztatása

Mikor és mennyi időtartamban szükséges munkavédelmi szakembert foglalkoztatni egy adott cég esetében? Jó a kérdés és kissé elgondolkodtató. Hogy miért? Mert a kérdés megválaszolására nem elegendő a foglalkoztatott létszámadatokat ismerni, hanem a cég tevékenységi köréből adódó veszélyességi osztályba sorolást is meg kell vizsgálni, és csak ezt követően lehet a pontos választ megadni a felett kérdésre. Ezt a témát járta körbe Szopka Gábor EHS szakmai vezetőnk. Részletek

A KÉMIAI BIZTONSÁGRA VONATKOZÓ LEGFONTOSABB KÖVETELMÉNYEK

Hol jelentkezik a kémiai biztonság fogalma és mire kell figyelni, mit kell betartani? Milyen jelentési kötelezettségeink vannak a veszélyes anyagokkal kapcsolatban? Ezekre a kérdésekre is választ kapunk Viszóczky Bence munkabiztonsági és tűzvédelmi tanácsadó kollégánk összegzéséből. Részletek

Hírlevél feliratkozás