Álláshirdetés: MUNKAVÉDELMI TANÁCSADÓ - Szekszárd

munkatársat keresünk a szekszárdi irodánkba

MUNKAVÉDELMI TANÁCSADÓ

pozícióba.

Feladatok, amelyek az új Munkatársra várnak:

  • Munka- és tűzvédelmi tanácsadás, javaslatok kidolgozása
  • Munkaterületi szemlék elvégzése, majd azok dokumentálása
  • Szabályzatok és szakmai dokumentációk elkészítése
  • Munka-és tűzvédelmi oktatások, képzések megtartása
  • Munka- és üzemi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyvek elkészítése
  • Együttműködés a társosztályokkal, alvállalkozókkal, foglalkozás-egészségügyi orvosokkal, valamint a hatóságokkal

Ahogy az ideális Pályázót elképzeljük:

  • Minimum munkavédelmi technikusi végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Tűzvédelmi előadói végzettség előnyt jelent

Szükséges készségek a hatékony munkavégzéshez:

  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Felelősségvállaló személyiség
  • Fejlett kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Alkalmazkodó és együttműködési képesség
  • Fejlődni vágyó, tanulékony személyiség

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, munkába járás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, kulcsos céges autó)
  • Szakmai fejlődési lehetőség, „Mentor program”
  • Igényes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke

A jelentkezés módja:

Kérjük az önéletrajzokat az allashirdetes@ergonom.hu e-mailcímre küldjék!

Híreink

Módosulnak a Tűzvédelmi Műszaki Irányelvek

Az országos katasztrófavédelmi főigazgató december 4-én aláírta a Tűzvédelmi Műszaki Irányelvek (TvMI) módosítását, illetőleg egy teljesen új irányelv kiadása történt meg. A jelentős mértékű módosítást az 54/2014 (XII. 5.) BM rendelet 2020. január 22-i változása tette szükségessé. Ennek megfelelően a hatálybalépés is ehhez az időponthoz igazodik. Az ingyenesen hozzáférhető dokumentumok az OTSZ által meghatározott tűzvédelmi követelmények teljesítéséhez adnak segítséget, az elérendő biztonsági szintnek megfelelő egyes műszaki megoldásokat, számítási módszereket tartalmazza. Viszóczky Bence munkabiztonsági és tűzvédelmi tanácsadó összeállítása. Részletek

Karácsonyi tűzmegelőzés

Hamarosan kezdetét veszi mindenki életében a karácsonyi készülődés. Ahhoz, hogy minden tökéletes legyen nem szabad megfeledkezni a biztonságunkról és gondoskodni kell a tűzesetek megelőzéséről. Sallai Krisztina munkabiztonsági és tűzvédelmi tanácsadó kolléganőnk erre hívja fel az olvasóink figyelmét. Részletek

Támad Tél tábornok!

Beköszöntöttek a hidegebb napok, ezért szükségesnek tartjuk, hogy beszéljünk a hidegben történő munkavégzésről. Milyen veszélyei vannak a munkavállalókra? Milyen óvintézkedéseket szükséges tenni az egészségük megőrzése érdekében? Többek között ezekre a kérdésekre is választ kapunk Szopka Gábor EHS szakmai vezetőnk írásából. Részletek

Hírlevél feliratkozás